فراخوان

1403/3/17
فراخوان مسابقه تصویرسازی Communication Arts
جایزه تعالی CA یکی از پرطرفدارترین جوایز در زمینه تصویرسازی است که آثار برگزیده توسط هیئت داوران متشکل از طراحان، مدیران هنری و تصویرگران برجسته انتخاب می‌شوند.
1403/3/9
فراخوان رقابت طراحی پوستر
رقابت بین المللی طراحی پوستر Bolu پنجمین دوره از رقابت خود را با موضوع "افراد معلول جامعه" برای سال 2024 برگزار می کند.
1403/3/7
فراخوان جایزه هنر برای تغییر
فردا: چشم‌اندازهای آینده‌ای بهتر، موضوع فراخوان گالری Saatchi لندن با 20 هزار پوند جایزه در سومین مسابقه سالانه Art for Change Prize است.
1403/2/30
فراخوان مسابقه عکاسی "کودک در شهر و روستا"
نشـریه تخصصـی آرمـان‌شهــر کودکـان به همکاری با دانشگاه علم و صنعت ایران، انجمن هنرهای تجسمی ایران، کرسی یونسکو ایران، انجمن مفاخر معماری ایران، و انجمن علمی معماری و شهرسازی ایران، سومین دوره مسابقه عکاسی با موضوع "کودک در شهر و روستا" را هم‌زمان با برگزاری سومین سمپوزویم بین المللی آرمان شهر کودکان برگزار می‌نماید.
1403/2/19
فراخوان جشنواره عکس آب در ایران
در چارچوب سلسله نشست های بین المللی که در پاریس و به صورت ویدئو کنفرانس با ایران از سپتامبر ٢٠٢٤ لغایت مارس ٢٠٢٥ و با موضوع " نگاه های متقابل به فرهنگ آب بین دو کشور ایران و فرانسه" توسط فرهنگستان علوم سرزمین های ماوراء البحر پاریس، آکادمی ملی آب پاریس و نیز مرکز ایران و فرانسه، مرکز حقوق دریایی و اقیانوسی شهر نانت فرانسه، دانشگاه تهران و نیز دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد، مسابقه عکاسی حول موضوع آب در تمام جنبه ها و ابعاد آن ترتیب داده شده است.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 4936
logo-samandehi