بورسیه های تحصیلی

1402/3/2
پذیرش کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای
با اخذ پذیرش برنامه برنامه ریزی شهری و منطقه ای از دانشگاه لیورپول، نه تنها درک خوبی از برنامه ریزی شهری و منطقه ای به دست خواهید آورد، بلکه می توانید با مشورت مدیر برنامه، مطالعات خود را مطابق با نیازها و علایق خود تنظیم کنید.
1402/2/27
پذیرش کارشناسی ارشد فناوری معماری
در برنامه فناوری معماری (Fast-Track) در کالج Centennial، دانشجویان از پیشرفته ترین فناوری کامپیوتری برای تهیه طرح ها، نقشه های ساخت و ساز، مشخصات و گزارش های مورد نیاز برای ارتباط با مشتریان و سازندگان استفاده خواهند کرد.
1402/2/17
پذیرش کارشناسی ارشد هنرهای زیبا
در دوره کارشناسی ارشد هنرهای زیبا دانشگاه Sheffield Hallam دانشجویان طیف وسیعی از تجربیات یادگیری معاصر را مطالعه می کنند، از جمله رویکردهای مبتنی بر متریال برای تحقیق و استراتژی‌های انتقادی که مهارت‌ها را در استودیو افزایش می‌دهد.
1400/12/17
فراخوان بورسیه رزیدنسی Balmoral
اقامت 4 و 8 ماهه در آلمان همراه با محل اقامت و استودیو رایگان، 1400 یورو حقوق ماهانه و کمک هزینه سفر در شهر Bad Ems توسط Künstlerhaus Schloss Balmoral برگزار میشود.
1400/12/5
پذیرش ارشد هنر دانشگاه uiowa امریکا
علاقه مندان به رشته آموزش هنر تا پانزدهم آوریل، برای اپلایی ترم پاییز دانشگاه uiowa امریکا، با مدرک آیلتس 7 یا دولینگو 105 میتوانند اقدام نمایند.
1400/11/24
پذیرش رشته هنر دانشگاه هنر شیکاگو (SAIC)
اصول و فنون روش‌های نوین تدریس و آموزش هنر در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه شیکاگو همراه با کار در محیط های آموزشی و موزه ها به علاقه مندان آموزش داده می شود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 183
logo-samandehi