برنامه های گالری آنلاین

1399/12/27
حامی رسانه ای نمایشگاه عکس «تاریخ در قاب» در موسسه صبا
نمایشگاه عکس «تاریخ در قاب»، به مناسبت ایام مبارک دهه فجر، با همکاری موسسة فرهنگی هنری صبا وابسته به این فرهنگستان، و موسسة هنرمندان پیشکسوت از ۱۲ الی 29 بهمن ماه در موسسه صبا برگزار شد؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی ایفای نقش نمود.
1399/12/27
حامی رسانه ای و راه اندازی نمایش آنلاین نمایشگاه نقاشی "دنیای پس از کرونا"
نمایشگاه آنلاین "دنیای پس از کرونا" با نمایش آثار نقاشی کودکان متاثر از اچ‌آی‌وی و با هدف خرید تبلت برای تحصیل این کودکان توسط موسسه کاهش آسیب سیمای سبز رهایی همزمان با روز جهانی ایدز برگزار شد؛ که پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در پوشش خبری و راه اندازی سایت نمایش آنلاین ایفای نقش نمود.
1399/12/27
حامی رسانه ای کارگاه آموزش جامع قلمزنی و قلم سازی در موسسه صبا
موسسه فرهنگی هنری صبا در ادامه‌ی دوره‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی و پژوهشی خود، کارگاه آموزش جامع قلم زنی بر اساس مدل آموزشی مشق عملی، مشق نظری و مشق خیالی را با «محمد صحرانورد» برگزار نمود؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی ایفای نقش نمود.
1399/12/27
حامی رسانه ای نمایشگاه «مکتب عاشورا به روایت هنرمندان» در موسسه صبا
مؤسسه فرهنگی هنری صبا با نمایشگاه «مکتب عاشورا به روایت هنرمندان» سیر تحول هنر عاشورایی معاصر را در سال‌های پس از انقلاب به‌روایت گرایش‌های مختلف، از سنتی تا معاصر به نمایش گذاشت؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی ایفای نقش نمود.
1399/12/27
حامی رسانه ای و تصویربرداری سلسله مجالس نقاشی خوانی
مجالس نقاشی خوانی سلسله نشست هایی است که به همت انجمن هنرمندان نقاش ایران، با دعوت از اساتید تاثیرگذار بر هنر معاصر ایران به واکاوی جریان های هنری و فرایند های درونی هنرمندان می پردازد. این رویداد که توسط کمیته پژوهش انجمن هنرمندان نقاش ایران و با نظارت هلنا شین دشت گل از اعضای هیئت مدیره انجمن هنرمندان نقاش تهیه و تدارک شده است، در صفحه اینستاگرام انجمن نمایش داده میشود؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی و همچنین تصویربرداری این سلسله نشست ها ایفای نقش نمود.
1399/12/27
حامی رسانه ای کارگاه آموزشی «مجسمه سازی» در صبا
موسسه فرهنگی هنری صبا در ادامه‌ی دوره‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی و پژوهشی خود، «کارگاه آموزش مجسمه سازی» را با «میثم رضایی نیا» برگزار نمود؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی ایفای نقش نمود.
1399/12/27
حامی رسانه ای کارگاه «آموزش فنون زیرلعابی» در موسسه صبا
موسسه فرهنگی هنری صبا در ادامه کارگاههای تخصصی هنرهای سنتی، در ترم تابستانی خود کارگاه «آموزش فنون زیرلعابی» را با حضور هنرجویان و علاقمندان میراث هنرهای ظریف و اصیل ایرانی برگزار نمود؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی ایفای نقش نمود.
1399/12/27
برگزاری سلسله گفتگوهای تاثیر کرونا بر فعالیت هنرمندان و انجمن های هنرهای تجسمی
چهارمین گفتگو از سلسله گفتگوهای تاثیر کرونا بر فعالیت هنرمندان و انجمن های هنرهای تجسمی با محمدمهدی رحیمیان، رئیس هیات مدیره انجمن عکاسان ایران چهارشنبه ۲۱ خردادماه توسط گالری آنلاین برگزار شد.
1399/12/27
برگزاری سلسله گفتگوهای تاثیر کرونا بر فعالیت هنرمندان و انجمن های هنرهای تجسمی
سومین گفتگو از سلسله گفتگوهای تاثیر کرونا بر فعالیت هنرمندان و انجمن های هنرهای تجسمی با فاطمه کرکه آبادی، رئیس هیات مدیره انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران سه شنبه ۲۰ خردادماه توسط گالری آنلاین برگزار شد.
1399/12/27
حامی رسانه ای کارگاه «آموزش کاشی هفت رنگ » در سرامیک در موسسه صبا
موسسه فرهنگی هنری صبا (وابسته به فرهنگستان هنر)، در ادامه برپایی کارگاهها و دوره های آموزشی تخصصی هنرهای ملی، سنتی و اصیل ایرانی، کارگاه آموزش «کاشی هفت رنگ» را برگزار نمود؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی ایفای نقش نمود.
1399/12/27
حامی رسانه ای «کارگاه شعر و ترانه» در صبا
«موسسه‌ی فرهنگی‌هنری صبا» با همکاری «موسسه‌ی فرهنگی‌هنری آوای حنانه»، در ادامه‌ی دوره‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی، اولین «کارگاه شعر و ترانه» خود را با «علیرضا راهب» برگزار نمود؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی ایفای نقش نمود.
1399/12/27
حامی رسانه ای اولین دوره‌ی «کارگاه طنز» در صبا
موسسه فرهنگی هنری صبا با همکاری «موسسه‌ی فرهنگی‌هنری آوای حنانه» در ادامه‌ی دوره‌های تخصصی و کارگاه‌های آموزشی و پژوهشی خود، «کارگاه طنز» را با «همایون حسینیان» برگزار نمود؛ که گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در اطلاع رسانی ایفای نقش نمود.
1399/12/27
برگزاری سلسله گفتگوهای تاثیر کرونا بر فعالیت هنرمندان و انجمن های هنرهای تجسمی
دومین گفتگو از سلسله گفتگوهای تاثیر کرونا بر فعالیت هنرمندان و انجمن های هنرهای تجسمی با امیر راد، رئیس هیات مدیره انجمن هنرمندان نقاش ایران دوشنبه ۱۹ خردادماه توسط گالری آنلاین برگزار شد.
1399/12/26
برگزاری سلسله گفتگوهای تاثیر کرونا بر فعالیت هنرمندان و انجمن های هنرهای تجسمی
نخستین گفتگو از سلسله گفتگوهای تاثیر کرونا بر فعالیت هنرمندان و انجمن های هنرهای تجسمی با عباس مجیدی، رئیس هیات مدیره انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ توسط گالری آنلاین برگزار شد.
1398/12/25
حامی رسانه ای و راه اندازی نمایش آنلاین فراخوان طراحی پوستر با موضوع آگاهی بخشی و مقابله با کرونا (covid – 19)
رویداد نمایشگاهی «خانه خوبان» که به صورت مستقل برگزار شد، از هنرمندان و طراحان گرامی دعوت به عمل آورد که با ارایه آثار خود با موضوع آگاهی بخشی و مقابله با کرونا ویروس در قالب پوستر شرکت کنند؛ که پایگاه اطلاع رسانی گالری آنلاین به عنوان حامی رسانه ای در پوشش خبری و راه اندازی سایت نمایش آنلاین ایفای نقش نمود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 81
logo-samandehi