فراخوان داخلی

1403/2/5
فراخوان جشنواره ملی عکس نیکوکاری
عکس، میراثی گران‌بها با ظرفیت ایجاد و گسترش فضای گفت‌وگو است. به کمک عکاسی، مردمان نسل‌های مختلف مبنی بر داشته‌های خود با پدیدۀ تفاوت فرهنگ‌ها بیش‌ازپیش آشنا می‌شوند. عکاس با ثبت مصادیقی از درون فرهنگ‌ها، قله‌هایی را نمایان می‌سازد که هر کدام می‌تواند مشتاقانش را به‌سوی خود فراخواند.
1403/2/5
فراخوان نمایشگاه هنری ایران وطنم
انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران با همکاری دانشگاه الزهرا، دانشگاه علم و فرهنگ و گالری آنلاین، در راستای ظرفیت‌های فرهنگی و هنری و معرفی جاذبه های گردشگری ایران و بازنمایی طبیعت زیبای ایران نمایشگاهی از آثار عکاسی، نقاشی و پوستر هنرمندان علاقمند را بصورت رایگان و آنلاین در سایت و صفحه رسمی اینستاگرام برگزار می‌نماید.
1402/12/26
فراخوان دهمین جشنواره ملی «بومتن»
جشنواره ملی بومتن، تلاشی برای الگوسازی و ترویج پوشش مناسب و همچنین نقش‌های ایرانی-اسلامی متناسب با فرهنگ و نیاز جامعه و ترغیب هنرمندان جوان به خلق پوشاک هویت‌مند است.
1402/12/19
فراخوان پنجمین جایزه معمار شیراز
برآنیم که در پنجمین فستیوال معمار شیراز با گرد هم آوردن مجموعه‌ای از رویدادها و فعالان حوزه معماری در فضایی یکپارچه و پویا، فرصتی یگانه جهت تجربه‌ی حضور در اتمسفری معمارانه مهیا کنیم. در این راستا دبیرخانه فستیوال معمار شیراز اقدام به برگزاری رویدادی در قالب نمایشگاه، جایزه معمار شیراز، مسابقه معماری در فضای پسماند، و نشست‌های تخصصی نموده است.
1402/12/12
فراخوان کشوری ارسال آثار استقبال از بهار
از تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان سراسر کشور دعوت می شود جهت همکاری با مدیریت تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران‌ آثار خود را با موضوع استقبال از بهار ارسال کنند.
1402/12/12
فراخوان کشوری ارسال آثار ماه مبارک رمضان
از تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان سراسر کشور دعوت می شود جهت همکاری با مدیریت تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران‌ آثار خود را با موضوع ماه مبارک رمضان ارسال کنند.
1402/11/17
فراخوان رویداد Art Synergy
انجمن هنرمندان نقاش ایران با توجه به پیشینه حضور خود در صحنه هنر ایران و ارتباطات گسترده با نهادهای گوناگون و با در نظر گرفتن وضعیت نه چندان مطلوب بازار هنر، بر آن شده‌است تا از طرفیت‌های موجود جهت بهره‌مندی هنرمندان نقاش ایران استفاده‌ای بهینه نماید. پروژه Art Synergy گام نخست در این راه است که امیدواریم در گام‌های بعدی شکلی مستقل بیابد و در استمرار آن فضایی جدید در صحنه هنر ایران گشوده شود. در پروژه Art Synergy انجمن هنرمندان نقاش ایران از هر هنرمند تصویر تعدادی از آثارش را دریافت خواهد کرد و با عرضه آن به پلتفرم‌های بین‌المللی، آثار را به فروش می‌رساند.
1402/11/8
فراخوان مسابقه «تز ۱۴۰۲»
در عصر دیجیتیال که تصویر و خروجی نهایی در آن پررنگ است، به تولید محتوای اصیل معمارانه کمتر از کاتالوگ کردن تکنیک ها و تصاویر و ترسیمات توجه می شود. برای این که محتوای تازه ای برای معماری به دست آید، نیاز به پرسیدن سوال است.
1402/11/7
فراخوان کشوری ارسال آثار نیمه شعبان
از تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان سراسر کشور دعوت می شود جهت همکاری با مدیریت تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران‌ آثار خود را با موضوع نیمه‌شعبان حداکثر تا پایان تاریخ 4 اسفند 1402 ارسال کنند.
1402/11/4
فراخوان بیستمین دوره تصویر سال
به احترام و اعتبار عدد « ۲۰ »، امسال در بیستمین دوره تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر درصددیم به‌جای انتشار فراخوان همیشگی سال‌های گذشته، مروری داشته باشیم به آثار عکاسی، پوستر، کاریکاتور و فیلم‌های ارائه شده در بیست دوره نمایشگاه تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر.
1402/9/27
فراخوان نهمین سالانه هنرهای شهری تهران "بهارستان 1403" (تخم مرغ های نوروزی)
تهران با دستان پر مهر هنرمندان به استقبال بهار می رود. آنچنان که در آستانه فصل نو، ایثار طبیعت برای زندگی دوباره بر دلهای بهاری بنشیند تا شهرنشینان بر چهره این شهر کم رنگ، رنگی از هنر ببینند و طرحی از فرهنگ. شهر بهارستانی شود تا دلی به استقبال بهار، شاد گردد. به بهانه بهارستان دل های شهرنشینان یگانه شود به مهرورزی و تهران زیبا به رنگ هنرمندانه رخ بگیرد.
logo-samandehi