خلاقیت

1398/8/20
لامپ های بلور ساخته شده توسط Taeg Nishimoto
لامپ های Blurred مجموعه ای از لامپ های رو میزی و آویز سفید اطت که توسط Taeg Nishimoto طراحی شده است و با روشن شدن چراغ و ظاهر کردن رنگ ها روی سطوح، شمارا متعجب میکند.
1398/5/14
سبد به مثابه ابزاری برای دکوراسیون داخلی
اگر به خانه خود نگاهی بیندازید، به احتمال زیاد چند سبد در اینجا و آنجا ریخته، اما آنها به احتمال زیاد لوازم جانبی شما هستند که وقت زیادی را صرف فکر کردن چیدمان نمی کنید.
1398/5/14
نگاهی به طراحی مبلمان تو در تو
محصول به شکلی از دو بخش تشکیل شده است که با در نظر گرفتن فضای مثبت و منفی در یکدیگر ادغام میشوند و در صورت لزوم امکان گسترده شدن خواهند داشت.
1398/4/18
دو نیمکره به مثابه یک صندلی
طراح روسی Katia Tolstykh، صندلی PROUN را طراحی کرده است، یک صندلی مدرن و مجسمه ای است که سطح سخت فلز را با صندلی کوسن کروی ترکیب می کند.
1398/4/15
طراحی خلاقانه مبلمان اداری به نام «ضربان قلب»
کریم رشید طراح مصری الاصل کانادایی است، او بیش از ۳۰۰ جایزه برنده شده و بیش از ۳۰۰۰ محصول طراحی کرده است که در ۴۰ کشور دنیا به فروش می‌رسند. کریم رشید علاوه بر طراحی صنعتی، در رشته‌هایی همچون طراحی داخلی، مُد، روشنایی و نورپردازی و طراحی مبلمان نیز فعالیت دارد.
1398/4/11
برگی به مثابه لوستر
"برگ" نام طراحی یک لوستر است که در رقابت های Adesignaward منتخب شده است. همانطور که از نام آن پیداست بیشتر شکل این لوستر تحت تاثیر برگ های نخل قرار داشته و طراحی شده است. طراح این لامپ فرمی را بوجود آورده است که از هر زاویه ای به یک شکل دیده میشود.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 254
logo-samandehi