اخبار

1399/4/22
درهای موزه هنرهای معاصر پاییز باز می‌شود؟
بیش از دو سال از آغاز پروژه بازسازی موزه هنرهای معاصر تهران می‌گذرد و در حالی که قرار بود این مکان فرهنگی هنری تابستان امسال بازگشایی شود، به گفته مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی بازگشایی آن به اوایل فصل پاییز موکول شده است.
1399/4/18
به تماشای هفته هنر لندن بروید
هفته هنری لندن نمایشگاه امسال خود را در یک پلت فرم آنلاین جدید، راه اندازی کرده است و از 3 تا 10 ژوئیه 2020 آثار برجسته تاریخ هنر معاصر جهان را به نمایش میگذارد.
1399/4/20
در مسابقه اطلاعات عمومی هنر بریتانیا شرکت کنید
برای گشت و گذار در مجموعه های هنری و موزه هایی که به دلیل ویروس کرونا تعطیل شده اند، گالری و موزه هنر Leamington Spa سوالاتی مطرح کرده و میزبانی مسابقه اطلاعات عمومی هنر را برعهده دارد.
1399/4/18
آثار وانگ شو با مواد بازیافتی
وانگ شو، اولین شهروند چینی برنده ی جایزه ی معماری Pritzker، به رابطه ای مابین گذشته و حال با کار کردن بر روی مواد بازیافتی و دانش تجربی سنتی دست یافت.
1399/4/19
هادی مظفری: فعالیت گالری‌ها فعلا منعی ندارد
همزمان که ویروس کرونا در رقابتی نابرابر با انسان‌ها، با سرعت هرچه بیشتر در حال شیوع است، برخی از فعالیت‌های فرهنگی و هنری همانند برگزاری نمایشگاه‌های هنری، این بار نه از روی اجبار، بلکه به خاطر نگرانی‌های اجتماعی لغو و بار دیگر به دنیای مجازی منتقل شدند؛ تصمیمی که مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی نیز آن را فعلا برعهده مدیران گالری‌ها و رویدادهای هنری می‌داند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 10855
logo-samandehi