اخبار

1399/4/16
نگاهی به «برج آزادی» تهران از دریچه هنرهای تجسمی
اخیرا گروهی از اعضای موسسه پیشكسوتان در حوزه هنرهای تجسمی برای بازدید از مجموعه برج آزادی و توضیحات مفصلی كه در پی آن به عمل آمد به رغم آنكه این معماری در حیطه تخصصی اینجانب نبود بر آن شدم كه نكاتی را از زاویه یك هنرمند در خصوص برج آزادی بیان كنم.
1399/4/14
جای خالی اقتصاد هنر درسیاست گذاری های کلان کشور
رییس موسسه فرهنگی هنری و پژوهشی صبا گفت: جا انداختن مقوله بنیادی اقتصاد هنر بمثابه یک محور استراتژیک و راهبردی در سیاستگذاریهای کلان و بلند مدت می بایست از برنامه های اصلی دولت در جهت اقتصاد مقاومتی و خود اتکایی ملی باشد.
1399/4/14
عکاسی یک مدیای آگاهی بخش
تاثیر بیماری کرونا بر عکاسان و فضای عکاسی و حمایت های انجام شده از هنرمندان، اقدامات مربوط به رویدادهای «دوسالانه عکاسی» و «ده روز با عکاسان» و ایده برپایی موزه عکس از جمله مطالبی است که محمدمهدی رحیمیان، رئیس هیدت مدیره انجمن عکاسان ایران در گفتگو با گزارشگر گالری آنلاین به شرح آنها پرداخته است.
1399/4/12
آثار موزه مردم‌شناسی در سرای کاظمی به سرقت رفت
تصاویر نشان می‌دهند بدون هیچ آسیبی به ویترین‌ها، آثارِ موزه مردم‌شناسی در سرای کاظمی که تا مدتی قبل به عنوان دفتر مدیریت بافت تاریخی منطقه ۱۲ تهران در محله امامزاده یحیی استفاده می‌شد، به سرقت رفته‌اند.
1399/4/12
«۱۰۰ اثر، ۱۰۰ هنر» همزمان با نمایشگاه آنلاین برگزار می شود
مدیر گالری گلستان با بیان اینکه نمایشگاه «۱۰۰ اثر، ۱۰۰ هنرمند» اولین نمایشگاه حضوری این گالری بعد از چند ماه تعطیلی است، اظهار کرد که این نمایشگاه در مرداد ماه به صورت حضوری برگزار می‌شود؛ البته همچنان برگزاری نمایشگاه آنلاین را ادامه می‌دهیم.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 10835
logo-samandehi