استفاده از رنگ های سبز و مشکی در دکوراسیون آپارتمانی در اسپانیا

شرکت طراحی Egue y Seta اخیراً آپارتمانی آرامش بخش و مدرن در مادرید، اسپانیا را به اتمام رسانده است.

به گزارش گالری آنلاین، در کنار درب ورودی یک تراس کوچک قرار دارد که شامل صندلی ها، مکانی برای غذا خوردن و باربیکیو است. این آپارتمان با سبک معاصر و دارای اتاق نشیمنی با سقف شیب دار است که با مبلمان راحتی ال شکل، تابلوهای هنری، قفسه دکوری و دیوار سبز رنگ طراحی شده؛ همچنین در کنار نشیمن راهرویی نه چندان طولانی وجود دارد که به سایر قسمت های منزل منتهی می شود.

اتاق نشیمن با فضای ناهار خوری و آشپزخانه تلفیق شده و قفسه دیواری فضای ذخیره سازی اضافی را در کنار کابینت های مشکی مات با تم کلی رنگ های سیاه و سبز در سراسر این آپارتمان اسپانیایی ایجاد کرده است.

قفسه های چوبی در آشپزخانه دارای نورپردازی پنهان است که درخشش و روشنایی ملایمی در فضا ایجاد می کند و ظروف شیشه ای را نمایان و برجسته می کند.

اتاق خوابی مدرن در قسمت جلویی راهرو و پشت نشیمن واقع شده است و نیم دیوار کوچکی در جلوی درب کمد بستر قرارگیری تخت خواب را ایجاد که هم فضای لازم برای فضای ذخیره سازی را مسدود نمیکند و هم مکانی را برای قرارگیری وسایل ضروری و یا دکوری بالای تخت خواب ایجاد می کند سمت دیگر زیر شیروانی به منظور قسمتی برای حوزه کار و مطالعه در نظر گرفته شده است.

در این حمام مدرن، کاشی های مشکی مربع حوزه حمام و دوش را با رنگ و از طریق پارتیشن شیشه ای مجزا ساخته ضمن اینکه متریال چوب تمی طبیعی به دکوراسیون می بخشد.


منبع: Contemporist/ دکوبوم

logo-samandehi