فراخوان داخلی

1403/2/30
فراخوان مسابقه عکاسی "کودک در شهر و روستا"
نشـریه تخصصـی آرمـان‌شهــر کودکـان به همکاری با دانشگاه علم و صنعت ایران، انجمن هنرهای تجسمی ایران، کرسی یونسکو ایران، انجمن مفاخر معماری ایران، و انجمن علمی معماری و شهرسازی ایران، سومین دوره مسابقه عکاسی با موضوع "کودک در شهر و روستا" را هم‌زمان با برگزاری سومین سمپوزویم بین المللی آرمان شهر کودکان برگزار می‌نماید.
1403/2/19
فراخوان جشنواره عکس آب در ایران
در چارچوب سلسله نشست های بین المللی که در پاریس و به صورت ویدئو کنفرانس با ایران از سپتامبر ٢٠٢٤ لغایت مارس ٢٠٢٥ و با موضوع " نگاه های متقابل به فرهنگ آب بین دو کشور ایران و فرانسه" توسط فرهنگستان علوم سرزمین های ماوراء البحر پاریس، آکادمی ملی آب پاریس و نیز مرکز ایران و فرانسه، مرکز حقوق دریایی و اقیانوسی شهر نانت فرانسه، دانشگاه تهران و نیز دانشگاه تربیت مدرس برگزار خواهد شد، مسابقه عکاسی حول موضوع آب در تمام جنبه ها و ابعاد آن ترتیب داده شده است.
1403/2/11
فراخوان کشوری ارسال آثار ولادت حضرت امام رضا (ع)
از تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان سراسر کشور دعوت می شود جهت همکاری با مدیریت تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران‌ آثار خود را با موضوع ولادت حضرت امام رضا (ع) حداکثر تا پایان تاریخ 27 اردیبهشت 1403 ارسال کنند.
1403/2/5
فراخوان جشنواره ملی عکس نیکوکاری
عکس، میراثی گران‌بها با ظرفیت ایجاد و گسترش فضای گفت‌وگو است. به کمک عکاسی، مردمان نسل‌های مختلف مبنی بر داشته‌های خود با پدیدۀ تفاوت فرهنگ‌ها بیش‌ازپیش آشنا می‌شوند. عکاس با ثبت مصادیقی از درون فرهنگ‌ها، قله‌هایی را نمایان می‌سازد که هر کدام می‌تواند مشتاقانش را به‌سوی خود فراخواند.
1403/2/5
فراخوان نمایشگاه هنری ایران وطنم
انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران با همکاری دانشگاه الزهرا، دانشگاه علم و فرهنگ و گالری آنلاین، در راستای ظرفیت‌های فرهنگی و هنری و معرفی جاذبه های گردشگری ایران و بازنمایی طبیعت زیبای ایران نمایشگاهی از آثار عکاسی، نقاشی و پوستر هنرمندان علاقمند را بصورت رایگان و آنلاین در سایت و صفحه رسمی اینستاگرام برگزار می‌نماید.
1402/12/26
فراخوان دهمین جشنواره ملی «بومتن»
جشنواره ملی بومتن، تلاشی برای الگوسازی و ترویج پوشش مناسب و همچنین نقش‌های ایرانی-اسلامی متناسب با فرهنگ و نیاز جامعه و ترغیب هنرمندان جوان به خلق پوشاک هویت‌مند است.
1402/12/19
فراخوان پنجمین جایزه معمار شیراز
برآنیم که در پنجمین فستیوال معمار شیراز با گرد هم آوردن مجموعه‌ای از رویدادها و فعالان حوزه معماری در فضایی یکپارچه و پویا، فرصتی یگانه جهت تجربه‌ی حضور در اتمسفری معمارانه مهیا کنیم. در این راستا دبیرخانه فستیوال معمار شیراز اقدام به برگزاری رویدادی در قالب نمایشگاه، جایزه معمار شیراز، مسابقه معماری در فضای پسماند، و نشست‌های تخصصی نموده است.
1402/12/12
فراخوان کشوری ارسال آثار استقبال از بهار
از تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان سراسر کشور دعوت می شود جهت همکاری با مدیریت تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران‌ آثار خود را با موضوع استقبال از بهار ارسال کنند.
1402/12/12
فراخوان کشوری ارسال آثار ماه مبارک رمضان
از تمامی طراحان گرافیک و هنرمندان سراسر کشور دعوت می شود جهت همکاری با مدیریت تبلیغات فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران‌ آثار خود را با موضوع ماه مبارک رمضان ارسال کنند.
1402/11/17
فراخوان رویداد Art Synergy
انجمن هنرمندان نقاش ایران با توجه به پیشینه حضور خود در صحنه هنر ایران و ارتباطات گسترده با نهادهای گوناگون و با در نظر گرفتن وضعیت نه چندان مطلوب بازار هنر، بر آن شده‌است تا از طرفیت‌های موجود جهت بهره‌مندی هنرمندان نقاش ایران استفاده‌ای بهینه نماید. پروژه Art Synergy گام نخست در این راه است که امیدواریم در گام‌های بعدی شکلی مستقل بیابد و در استمرار آن فضایی جدید در صحنه هنر ایران گشوده شود. در پروژه Art Synergy انجمن هنرمندان نقاش ایران از هر هنرمند تصویر تعدادی از آثارش را دریافت خواهد کرد و با عرضه آن به پلتفرم‌های بین‌المللی، آثار را به فروش می‌رساند.
<< آخرین صفحه < صفحه بعدی صفحه قبلی > اولین صفحه >>

صفحه شماره: 1

تعداد كل : 1840
logo-samandehi